UNIRO
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

UNIRO

Forumul Guildului UNIRO - Server Alexander
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Niste Sfaturi.AM Nevoie.

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
Sfantul

Sfantul


Numarul mesajelor : 29
Varsta : 36
Localitate : Brasov
Guild/Clan : UNIRO & Romania
Server : Alexander & Eos
Data de inscriere : 29/04/2008

Niste Sfaturi.AM Nevoie. Empty
MesajSubiect: Niste Sfaturi.AM Nevoie.   Niste Sfaturi.AM Nevoie. Icon_minitimeLun Oct 13, 2008 5:23 pm

Nu Inainte de toate vreau sa va spun ca imi este dor de voi si va salut pe toti.
Mam apucat iar de Silk dar pe serv cel nou deschis pe 7 Octombrie. am lvl 30 sper sa ma mentit:D.
Voi incerca sami recuperez contul pe Alex pentru a intra din cand incand sa mai vb daca nu va deranjeaza.


Ce Vroiam Sa Va intreb:

1.Ce lvl trebe sa am la guilda pentru a ataca Fortareata?
2.Cati bani trebe sa am?
3.Unde ma inscriu?
4.Si in principal ce sau cum trebe sa procedez in mare parte?

Sper sa o Cuceresc Very Happy Very Happy Very Happy

Daca joaca vrounul dintre voi pe noul servar datimi PM pe numele "TheLegend" Guilda "Romania"

Sper sa ne mai auzim ..spor la lvl si la farmat Laughing Laughing Laughing
Sus In jos
http://sfantulll19.hi5.com
A1ex

A1ex


Numarul mesajelor : 78
Varsta : 37
Localitate : Bucuresti
Guild/Clan : UNIRO
Server : Alexander
Data de inscriere : 11/03/2008

Niste Sfaturi.AM Nevoie. Empty
MesajSubiect: Re: Niste Sfaturi.AM Nevoie.   Niste Sfaturi.AM Nevoie. Icon_minitimeMar Oct 14, 2008 9:48 pm

Salut...bafta in primu rand cu noul char, si bafta la recuperat bladeru pe Alex....
Daca intri pe Alex sa imi dai pm...te bag si in guilda (ca nu mai stiu de ce nu mai esti acum)
si mai si vorbim..
Referitor la intrebari (iti zic doar ce stiu eu, s-ar putea sa ma insel in unele privinte, o sa intreb insa) :
1. Poti sa ataci fortareata in momentu cand poti sa aloci pozitii ca master...de genu deputy comander etc (asa ar fi logic)
2. Daca esti in uniune cu cei care au fortressu tre doar sa te inscrii, nu trebuie gold; daca ataci independent sau esti union master mi se pare ca tre sa dai 25 m
3. Inscrierile se fac la Fortress War clerk, in Jangan la Imperial Palace (acolo se si plateste..se si cumpara iteme pt fortress)


Niste Sfaturi.AM Nevoie. Untitl15

4. daca ataci...tre sa distrugi o poarta ca sa intri...apoi in fortress tre sa distrugi 3 turnuri, iar la sfarsit trebuie sa ataci heartul (e permis sa ataci heartul dupa ce distrugi cele 3 turnuri)

Sample (Watch in high Quality ) Smile :


Sus In jos
Sfantul

Sfantul


Numarul mesajelor : 29
Varsta : 36
Localitate : Brasov
Guild/Clan : UNIRO & Romania
Server : Alexander & Eos
Data de inscriere : 29/04/2008

Niste Sfaturi.AM Nevoie. Empty
MesajSubiect: Re: Niste Sfaturi.AM Nevoie.   Niste Sfaturi.AM Nevoie. Icon_minitimeMier Oct 15, 2008 7:17 pm

Mersi mult.
Sant cam multi bani Very Happy pentru inceput nu am deunde sai strang:D.da sper pe viitor sa reusim so cucerim.
Mersi Mult Alex Ramn dator Wink Wink
Sus In jos
http://sfantulll19.hi5.com
NeckerMannn




Numarul mesajelor : 8
Varsta : 31
Localitate : Timisoara
Guild/Clan : N-avem
Server : N-avem
Data de inscriere : 17/10/2008

Niste Sfaturi.AM Nevoie. Empty
MesajSubiect: Re: Niste Sfaturi.AM Nevoie.   Niste Sfaturi.AM Nevoie. Icon_minitimeMar Oct 21, 2008 11:47 pm

Sfantul in maxim 2 saptamani voi fi si eu pe Gaia ... Laughing Te caut eu pe mess ce si cum
Sus In jos
Sfantul

Sfantul


Numarul mesajelor : 29
Varsta : 36
Localitate : Brasov
Guild/Clan : UNIRO & Romania
Server : Alexander & Eos
Data de inscriere : 29/04/2008

Niste Sfaturi.AM Nevoie. Empty
MesajSubiect: Re: Niste Sfaturi.AM Nevoie.   Niste Sfaturi.AM Nevoie. Icon_minitimeJoi Oct 23, 2008 4:51 pm

NeckerMannn a scris:
Sfantul in maxim 2 saptamani voi fi si eu pe Gaia ... Laughing Te caut eu pe mess ce si cum

Nu sat pe Gaia
Sus In jos
http://sfantulll19.hi5.com
NeckerMannn




Numarul mesajelor : 8
Varsta : 31
Localitate : Timisoara
Guild/Clan : N-avem
Server : N-avem
Data de inscriere : 17/10/2008

Niste Sfaturi.AM Nevoie. Empty
MesajSubiect: Re: Niste Sfaturi.AM Nevoie.   Niste Sfaturi.AM Nevoie. Icon_minitimeJoi Oct 23, 2008 7:30 pm

s-a deschis altul mai nou Question Question Question Question Question Question
Sus In jos
Sfantul

Sfantul


Numarul mesajelor : 29
Varsta : 36
Localitate : Brasov
Guild/Clan : UNIRO & Romania
Server : Alexander & Eos
Data de inscriere : 29/04/2008

Niste Sfaturi.AM Nevoie. Empty
MesajSubiect: Re: Niste Sfaturi.AM Nevoie.   Niste Sfaturi.AM Nevoie. Icon_minitimeSam Oct 25, 2008 1:11 am

NeckerMannn a scris:
s-a deschis altul mai nou Question Question Question Question Question Question


Dap "Eos" Pe 7 octombrie Wink Wink
Sus In jos
http://sfantulll19.hi5.com
ATTILA_the_HUN

ATTILA_the_HUN


Numarul mesajelor : 170
Varsta : 45
Localitate : AIUD (doar lucrez in Cj)
Guild/Clan : UNIRO
Server : Alexander
Data de inscriere : 10/02/2008

Niste Sfaturi.AM Nevoie. Empty
MesajSubiect: Re: Niste Sfaturi.AM Nevoie.   Niste Sfaturi.AM Nevoie. Icon_minitimeDum Noi 02, 2008 5:10 am

ah ce fain pentru voi, va invidiez... eu nu mai am timp nici 10min sa stau la PC... 2 zile libere, 4-5 lucrez.... + ca fac naveta... sper sa gasesc un loc unde sa stau in Cj si atunci voi pune netu.. api iara intru sa joc...
Sus In jos
Continut sponsorizat





Niste Sfaturi.AM Nevoie. Empty
MesajSubiect: Re: Niste Sfaturi.AM Nevoie.   Niste Sfaturi.AM Nevoie. Icon_minitime

Sus In jos
 
Niste Sfaturi.AM Nevoie.
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
UNIRO :: Guild :: General-
Mergi direct la: