UNIRO
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

UNIRO

Forumul Guildului UNIRO - Server Alexander
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Contul lui SFANTUL pe Alexander

In jos 
5 participan?i
AutorMesaj
ATTILA_the_HUN

ATTILA_the_HUN


Numarul mesajelor : 170
Varsta : 45
Localitate : AIUD (doar lucrez in Cj)
Guild/Clan : UNIRO
Server : Alexander
Data de inscriere : 10/02/2008

Contul lui SFANTUL pe Alexander Empty
MesajSubiect: Contul lui SFANTUL pe Alexander   Contul lui SFANTUL pe Alexander Icon_minitimeMar Noi 18, 2008 3:00 am

Sa inteleg ca este hackuit?
Daca da, asta e ceva ce am gasit pe rev6

Contul lui SFANTUL pe Alexander Sfantul

Uitati-va la LAST MODIFIED jos !! deci.. ori joaca sfantul cu caru, ori e shereef, si nimeni altu decat un tip care se pricepe la a crea programe gen bot, hack etc ! Red Fox e alt alias al lui, dar nu sunt sigur !!!
Sus In jos
Amyral
Admin
Amyral


Numarul mesajelor : 45
Varsta : 45
Localitate : Bistrita
Guild/Clan : __DRACULA__
Server : Alexander
Data de inscriere : 08/02/2008

Contul lui SFANTUL pe Alexander Empty
MesajSubiect: Re: Contul lui SFANTUL pe Alexander   Contul lui SFANTUL pe Alexander Icon_minitimeMar Noi 18, 2008 9:20 am

L-am vazut ieri (adica in 17) ca scria pe global, ceva ca nu e scammer, era vorba de un blade (nu stiu exact)
Sus In jos
http://amyral.ro
ATTILA_the_HUN

ATTILA_the_HUN


Numarul mesajelor : 170
Varsta : 45
Localitate : AIUD (doar lucrez in Cj)
Guild/Clan : UNIRO
Server : Alexander
Data de inscriere : 10/02/2008

Contul lui SFANTUL pe Alexander Empty
MesajSubiect: Re: Contul lui SFANTUL pe Alexander   Contul lui SFANTUL pe Alexander Icon_minitimeMier Noi 19, 2008 2:35 am

Pai da, vreau sa spun ca acea persoana care probabil i-a furat contul (shereef) e un hacker, s pricepe tipu bine la ce face, el a creat programul auto form party, si cine stie ce altele. Poate si bot. Acuma cum a pus stapanire pe contu lui Sfantu, nush.. poate dk intra el si ne povesteste.
Toata guilda in care e el, pot spune ca are un background nu tocmai frumos, multi f multi scammeri acolo, si shereef cine stie cate conturi mai are in mana.
Sus In jos
A1ex

A1ex


Numarul mesajelor : 78
Varsta : 37
Localitate : Bucuresti
Guild/Clan : UNIRO
Server : Alexander
Data de inscriere : 11/03/2008

Contul lui SFANTUL pe Alexander Empty
MesajSubiect: Re: Contul lui SFANTUL pe Alexander   Contul lui SFANTUL pe Alexander Icon_minitimeSam Noi 22, 2008 7:27 pm

maaa....fmm de shereef..nu stiam ca e el
il am la friends si vb din cand in cand cu tipu asta..
O sa incerc sa ii zic sa dea contu, dar, nu stiu...
Imi zicea ca are 24 charuri 76+ pe Alexander, deci, ar putea si el sa renunte la unu (chiar daca ar pastra sun-u)
Sus In jos
ATTILA_the_HUN

ATTILA_the_HUN


Numarul mesajelor : 170
Varsta : 45
Localitate : AIUD (doar lucrez in Cj)
Guild/Clan : UNIRO
Server : Alexander
Data de inscriere : 10/02/2008

Contul lui SFANTUL pe Alexander Empty
MesajSubiect: Re: Contul lui SFANTUL pe Alexander   Contul lui SFANTUL pe Alexander Icon_minitimeLun Noi 24, 2008 3:20 am

Alex, hai sa iti spun o chestie ce am observat la acest tip (shereef)

Cand am intrat pe siteul sau (care tu l-ai furnizat aci pentru uniune www.union.shereef.net, care nu il mai gasesc aci) acolo a facut un post in care ne-a cerut parerea (parerea uniunii) care se pricepe la COD de programare, ca ce inseamna xxxxx (a postat ceva cod din silkroad). Dupa care tot acolo am vazut si programele de noDC ce el a creat, pe langa asta mi-a spus odata (sub numele de greyfox il stiam pe mesenger) ca are si bot pt silkroad. Cu timpul aflasem ca de fapt shereef este unul si aceeasi persoana cu greyfox care creaza noDC si alte programe pentru silkroad, si nu numai ( vezi siteul http://releases.toolsera.com ).
Deci una intr-una este hacker, prefera si tu sa te ti departe de acel tip ( e misterios si stie ce face )!
Nu ma mir ca sa fi oferit el acele boturi gratis la sfantu ca apoi el sa ni le puna aci (doar presupun, sper ca sa intre el si sa ma corecteze). Eu nu folosesc nici una, raman pe iSRO bot, cred ca e cea mai sigura momentan.

Deci in concluzie, Alex.. STAY AWAY FROM THAT PERSON !!
Sus In jos
Sfantul

Sfantul


Numarul mesajelor : 29
Varsta : 36
Localitate : Brasov
Guild/Clan : UNIRO & Romania
Server : Alexander & Eos
Data de inscriere : 29/04/2008

Contul lui SFANTUL pe Alexander Empty
MesajSubiect: Re: Contul lui SFANTUL pe Alexander   Contul lui SFANTUL pe Alexander Icon_minitimeMier Dec 03, 2008 8:11 pm

Sa va corectez!! Very Happy Very Happy
Eu nu am folosit nici un program inafar de TBot depe www.bot258.com nici no dc nu foloseamm..
Cum mi sa furat contul,cum mi sa aflat SA..credetima ca nici eu nu stiu ...
Intrun timp ii banuiam pe astia dela bot258 dar am vb cu ei si miau spus ca nau nici o treaba.

Regret pentru cont si voi regreta tot timpul(munca mea,bani mei)-Dar nam ce face trebe sa trec peste...
Va multumesc pentru posturi si pentru ca va mai ganditi la mine .nam sa uit asta!!! I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you
Sus In jos
http://sfantulll19.hi5.com
ATTILA_the_HUN

ATTILA_the_HUN


Numarul mesajelor : 170
Varsta : 45
Localitate : AIUD (doar lucrez in Cj)
Guild/Clan : UNIRO
Server : Alexander
Data de inscriere : 10/02/2008

Contul lui SFANTUL pe Alexander Empty
MesajSubiect: Re: Contul lui SFANTUL pe Alexander   Contul lui SFANTUL pe Alexander Icon_minitimeVin Dec 05, 2008 7:34 am

Nu stiu ce sa spun Sfantule, doar tu, si numai tu sti adevarul, ce e pacat e ca ai plecat de pe server.
Intr-adevar sa investesti mult intr-un cont ca apoi sa te trezesti cum ca ti-au furat? Hai ca iti voi spune ceva, pe forum la iSRO s-a discutat mai de mult cumca niste hackeri au "spart"?? sau cel putin au pus mana pe peste 4000 de conturi !!! Eu aveam doar 500 din acesta salvat in e-mail la mine, din pacate acel link de rapidshare nu mai e valabil astfel nu mai pot sa il postez aci. Dar un lucru iti recunosc, intre acelea 500 era si contul meu !!!!
Cat de cei care vand boturi, sincer nu am incredere in ei de loc ! Dar asta e, e un risc care il luam cand intram acolo !
Sus In jos
_ReLoAdEd_

_ReLoAdEd_


Numarul mesajelor : 3
Varsta : 32
Localitate : Oradea
Guild/Clan : Imperial
Server : Alexander
Data de inscriere : 30/07/2010

Contul lui SFANTUL pe Alexander Empty
MesajSubiect: Salut tuturor   Contul lui SFANTUL pe Alexander Icon_minitimeVin Iul 30, 2010 1:53 pm

Salut tuturor...nu vreau sa inviu un subiect "mort" insa acest tip mi'a dat si mie scam pe un char lvl 66...acu 2 ani Neutral Smile) ma intelegeam bine cu el...chiar vroiam sa intru in guilda voastra...dar eram in CelebritiezZ (fosta guilda a lui FireWaveZz...il stiti) si mna...n'am putut...apoi ne'am mutat in Imperial...cred...

In fine nu stiu ce mi'a propus...mi'a dat un char lvl 66 wizz la schimb pe charul meu.Problema e ca charul era si ala hackuit a altcuiva.Pe cand sa intru inapoi pe charul meu tot era golit.Mi'a pierit toata pofta de joc d'atunci.

Insa m'am decis sa revin...cu un mic premium.FireWaveZz mi'a spus ca nu mai joaca o vreme...asa ca nu stiu in ce directie s'o iau...daca ma puteti ajuta cu un guild...v'as ramane recunoscator.

Bafta! Smile
Sus In jos
Continut sponsorizat





Contul lui SFANTUL pe Alexander Empty
MesajSubiect: Re: Contul lui SFANTUL pe Alexander   Contul lui SFANTUL pe Alexander Icon_minitime

Sus In jos
 
Contul lui SFANTUL pe Alexander
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Prima arma sun 9D de pe Alexander

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
UNIRO :: Guild :: General-
Mergi direct la: