UNIRO
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

UNIRO

Forumul Guildului UNIRO - Server Alexander
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 CSRO in loc de ISRO

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
Amyral
Admin
Amyral


Numarul mesajelor : 45
Varsta : 45
Localitate : Bistrita
Guild/Clan : __DRACULA__
Server : Alexander
Data de inscriere : 08/02/2008

CSRO in loc de ISRO Empty
MesajSubiect: CSRO in loc de ISRO   CSRO in loc de ISRO Icon_minitimeLun Ian 26, 2009 10:28 pm

De curiozitate am intrat pe CSRO. Este la fel ca isro numai ca la ei este introdus lvl 100 si erau ceva unici de care nici nu am auzit vreo data. Serverele sunt goale, se intra din prima pe oricare dintre ele, au un pic de lag dar cred ca daca ai vrea sa te apuci serios de csro va fi suparator.
Am folosit un media.pk tradus si m-am putut teleporta dintr-un oras in altul gratis si absolut totul era tradus in engleza, deci nu trebe sa sti chineaza. Am fost in rock, nu erau mobi noi, iar la pasaroiul ala mare era un teleport pe care il poti folosi numai la 12.30GMT.
Sus In jos
http://amyral.ro
ATTILA_the_HUN

ATTILA_the_HUN


Numarul mesajelor : 170
Varsta : 45
Localitate : AIUD (doar lucrez in Cj)
Guild/Clan : UNIRO
Server : Alexander
Data de inscriere : 10/02/2008

CSRO in loc de ISRO Empty
MesajSubiect: Re: CSRO in loc de ISRO   CSRO in loc de ISRO Icon_minitimeMier Ian 28, 2009 1:54 am

Multi de la iSRO deja joaca acolo, GM sunt activi, ai suport, boteri putini s-au de loc. Si acolo se ia masuri impotriva la boti.
Sunt si clanuri care vb in engleza, sau strict englez.
In rest totul e cum scrii tu amyrale !

Eu raman pe iSRO, sper sa pot reveni in joc, de 6 luni nu am jucat Sad
Sus In jos
 
CSRO in loc de ISRO
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» 10 DR IN CURAND PE ISRO

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
UNIRO :: Guild :: General-
Mergi direct la: