UNIRO
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

UNIRO

Forumul Guildului UNIRO - Server Alexander
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Nu mai pot intra in joc

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
Amyral
Admin
Amyral


Numarul mesajelor : 45
Varsta : 45
Localitate : Bistrita
Guild/Clan : __DRACULA__
Server : Alexander
Data de inscriere : 08/02/2008

Nu mai pot intra in joc Empty
MesajSubiect: Nu mai pot intra in joc   Nu mai pot intra in joc Icon_minitimeLun Feb 09, 2009 11:18 am

Ma chinui de cateva zile sa intru in joc dar nu reusesc. Sambata am bagat parola vreo 2 ore, duminica inca pe atata. Vineri seara inca 1 ora. Numai pe mine nu ma lasa sa intru?
Sus In jos
http://amyral.ro
ATTILA_the_HUN

ATTILA_the_HUN


Numarul mesajelor : 170
Varsta : 45
Localitate : AIUD (doar lucrez in Cj)
Guild/Clan : UNIRO
Server : Alexander
Data de inscriere : 10/02/2008

Nu mai pot intra in joc Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai pot intra in joc   Nu mai pot intra in joc Icon_minitimeLun Feb 09, 2009 7:42 pm

Amyrale, eu joc fara premium si mai tot timpul sunt in joc, las botu sa biciueasca totu.
Mereu ma folosesc de rev6.com, sau ma conectez seara tarziu. Mai nou dimineata pe la 6-8 este populat multe servere, chiar daca arata alexander crowded, tot pot sa ma conectex din cateva tentative.
In weekend e imposibil ! Asa ca ma conectez doar seara pe la 2-3.
Tot ce am pe ATTILA e un 4week gold time tiket, pe care am cumparat-o de f f f mult timp Laughing
Poate netul tau e de vina ? scratch
Sus In jos
Amyral
Admin
Amyral


Numarul mesajelor : 45
Varsta : 45
Localitate : Bistrita
Guild/Clan : __DRACULA__
Server : Alexander
Data de inscriere : 08/02/2008

Nu mai pot intra in joc Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai pot intra in joc   Nu mai pot intra in joc Icon_minitimeLun Feb 09, 2009 11:06 pm

Seara pe la 2-3 dorm Smile
Am bagat csro dar e plictisitor, sunt putini jucatori care vorbesc engleza, acum am inceput sa joc pe Ares, sunt lvl 14
lol!
Eu nu mai bag nici un leu in sro, pana acum am luat peste 5000 silk, cred ca le-a ajuns la koreeni cati bani le-am dat, cred ca cu WOW iesam mai ieftin. Acuma astept sa vad daca mai baneaza botii sa mai joc.
Sus In jos
http://amyral.ro
Continut sponsorizat





Nu mai pot intra in joc Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai pot intra in joc   Nu mai pot intra in joc Icon_minitime

Sus In jos
 
Nu mai pot intra in joc
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
UNIRO :: Guild :: General-
Mergi direct la: