UNIRO
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

UNIRO

Forumul Guildului UNIRO - Server Alexander
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 _ReLoAdEd_

In jos 
AutorMesaj
_ReLoAdEd_

_ReLoAdEd_


Numarul mesajelor : 3
Varsta : 32
Localitate : Oradea
Guild/Clan : Imperial
Server : Alexander
Data de inscriere : 30/07/2010

_ReLoAdEd_ Empty
MesajSubiect: _ReLoAdEd_   _ReLoAdEd_ Icon_minitimeVin Iul 30, 2010 2:31 pm

~Salutare tuturor.Sunt "nou" din "nou" pe alexander...dupa o pauza de 2 ani intru iar.Am un char lvl 66 rogue/cleric insa motivul pentru care nu am mai jucat pe el a fost ca am luat scam insa nu de la oricine...de la SFANTUL (ma rog...de la cel care i'a hackuit contu' lu SFANTUL) si d'atunci am zis ca nu mai joc, eram practic dezgustat insa de azi reincep.O sa ma duc si la banca sa'mi bag niste $ sa'mi bag un premium ca altfel nu merge.

Initial eram in guilda CelebritieZz (a lu' FireWaveZz) banuiesc ca'l stiti era in UNIRO ca mi'a spus :)si apoi dupa 66 de lvl'e mi s'a intamplat "minunea" de a fi scamat si m'am oprit.Acu it's time to come back.Insa as avea nevoie de "oleaca" de ajutor ca nu stiu in ce directie s'o iau, bineinteles caut un guild Smile ca asa singur...numai fun nu e Very Happy

Multa bafta! See you ingame. cheers
Sus In jos
 
_ReLoAdEd_
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
UNIRO :: Guild :: Sa ne prezentam-
Mergi direct la: