UNIRO
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

UNIRO

Forumul Guildului UNIRO - Server Alexander
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 wizard/cleric farm

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
A1ex

A1ex


Numarul mesajelor : 78
Varsta : 37
Localitate : Bucuresti
Guild/Clan : UNIRO
Server : Alexander
Data de inscriere : 11/03/2008

wizard/cleric farm Empty
MesajSubiect: wizard/cleric farm   wizard/cleric farm Icon_minitimeJoi Apr 10, 2008 10:16 pm

La cererea lui Bela
wizard/cleric farm Farm11
acum putin updatat


Ultima editare efectuata de catre A1ex in Mier Mai 14, 2008 1:05 am, editata de 6 ori
Sus In jos
ATTILA_the_HUN

ATTILA_the_HUN


Numarul mesajelor : 170
Varsta : 45
Localitate : AIUD (doar lucrez in Cj)
Guild/Clan : UNIRO
Server : Alexander
Data de inscriere : 10/02/2008

wizard/cleric farm Empty
MesajSubiect: Re: wizard/cleric farm   wizard/cleric farm Icon_minitimeSam Apr 12, 2008 10:29 pm

Ptui ma... PTUI PTUI... sa nu te deochi !! Ce drac ai mancat acolo? Spanac de ai totu la max? App vad ca nu ai bagat nici u la lightning Laughing Eu o sa pun si in ala ca da mai tare decat cold, chiar daca da in 3-4 mobi... What a Face Da clericul... e marfa Razz Da si poza cu LY cand ii dai ortu popii Cool
Sus In jos
Amyral
Admin
Amyral


Numarul mesajelor : 45
Varsta : 45
Localitate : Bistrita
Guild/Clan : __DRACULA__
Server : Alexander
Data de inscriere : 08/02/2008

wizard/cleric farm Empty
MesajSubiect: Re: wizard/cleric farm   wizard/cleric farm Icon_minitimeMier Apr 16, 2008 2:06 pm

De ce iti scrie tie cu rosu cand a murit TG?
Sus In jos
http://amyral.ro
Atomickain

Atomickain


Numarul mesajelor : 1
Varsta : 36
Localitate : Bucuresti
Guild/Clan : Uniro
Server : Alexander
Data de inscriere : 16/04/2008

wizard/cleric farm Empty
MesajSubiect: Re: wizard/cleric farm   wizard/cleric farm Icon_minitimeJoi Apr 17, 2008 11:12 pm

Pai scrisul cu rosu cand moare sau apare un unique monster inseamna ca acel utilizator de silkroad foloseste un loader Very Happy

App Atomickain aici sall all mi-am facut si io cont Very Happy
Sus In jos
ATTILA_the_HUN

ATTILA_the_HUN


Numarul mesajelor : 170
Varsta : 45
Localitate : AIUD (doar lucrez in Cj)
Guild/Clan : UNIRO
Server : Alexander
Data de inscriere : 10/02/2008

wizard/cleric farm Empty
MesajSubiect: Re: wizard/cleric farm   wizard/cleric farm Icon_minitimeDum Apr 20, 2008 8:41 pm

App vreau sa stiu in toate ce ai investit ca si cleric A1ex, m-am razgandit, Wizard-Cleric ma fac, dar acuma nu stiu ce sa fac... ma coasta 500silk sa dau jos tot bardul cu 100% NEAVAND in vedere level de mastery, doar skill e 500silk... cred ca si tampesc Mad m-am gandid sa dau jos cu curst heart, dar mor pana adun toate alea, plus ca am de gand sa recuperez si de la wizard bine inteles de acolo vine acel 500 silk, scuze ca nu am mentionat, de exemplu magiile slabe nu ma intereseaza ca dupa un lvl ce am investit in alta folosesc cel nou, precum ar fi fire bolt devine meteor, doar un exemplu.. tot firebolt il scot afara Razz si raman cu restu.. recuperez SP... sau.. nu? ce sugerezi? Cat de bard dau jos si iau cleric dk m-ai ajuta Razz
THX king
Sus In jos
A1ex

A1ex


Numarul mesajelor : 78
Varsta : 37
Localitate : Bucuresti
Guild/Clan : UNIRO
Server : Alexander
Data de inscriere : 11/03/2008

wizard/cleric farm Empty
MesajSubiect: Re: wizard/cleric farm   wizard/cleric farm Icon_minitimeMier Apr 23, 2008 2:17 am

Pai cred ca ar fi bine sa dai jos skilurile pe care le-am dat si eu...(am cam dat tot ce se putea), adica pastreaza fire bold...frozen spear ca o sa te ajute cand botezi pt 9d. skiluri care le am si nu prea sunt necesare la wizard sunt : mesh root si mana drought (doar la pvp dar f rar).
In privinta bardului...daca vrei sa bagi cleric..ar cam trebui sa il scoti pe tot iar la cleric daca nu vrei sa farmezi tot...poti sa te rezumi doar la bless, recovery division, si holy word...cele mai importante aspecte pt wiz fiind blessu si faptu ca treci pe light armor.
Dar la 9d...cum o sa avem mob "rocky" de lvl 88 care da doar mag atack...o sa folosim robes ca sa farmam la el
Eu o sa raman pe light (adica farmez si clericu in continuare ) ca e bun la pvp si job, dar o sa fac si un set de robes pt farmat.
Sus In jos
ATTILA_the_HUN

ATTILA_the_HUN


Numarul mesajelor : 170
Varsta : 45
Localitate : AIUD (doar lucrez in Cj)
Guild/Clan : UNIRO
Server : Alexander
Data de inscriere : 10/02/2008

wizard/cleric farm Empty
MesajSubiect: Re: wizard/cleric farm   wizard/cleric farm Icon_minitimeJoi Apr 24, 2008 10:22 pm

mda.. c-am la acelea 3 m-am gandit si eu, ce e nasol e ca nu iti poti da tie acel +str si +int dar sa si ramana dupa ce schimbi arma Sad nasol
Sus In jos
A1ex

A1ex


Numarul mesajelor : 78
Varsta : 37
Localitate : Bucuresti
Guild/Clan : UNIRO
Server : Alexander
Data de inscriere : 11/03/2008

wizard/cleric farm Empty
MesajSubiect: Re: wizard/cleric farm   wizard/cleric farm Icon_minitimeMier Mai 14, 2008 12:40 am

astept al doilea full farm din UNIRO
Sus In jos
Continut sponsorizat





wizard/cleric farm Empty
MesajSubiect: Re: wizard/cleric farm   wizard/cleric farm Icon_minitime

Sus In jos
 
wizard/cleric farm
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Wizard/Cleric FF lvl 90
» Cleric & Wizard
» Wizard/Cleric Lvl 100 FF
» ce poate face un wizard/cleric cu sun +5 staff

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
UNIRO :: Guild :: General-
Mergi direct la: