UNIRO
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

UNIRO

Forumul Guildului UNIRO - Server Alexander
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Ok sunt nou venit.

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
CriptLord




Numarul mesajelor : 1
Varsta : 35
Localitate : undead
Guild/Clan : nu am niciuna dar mia zis cineva de forum si ca ma puteti ajuta
Server : Uranus
Data de inscriere : 28/04/2008

Ok sunt nou venit. Empty
MesajSubiect: Ok sunt nou venit.   Ok sunt nou venit. Icon_minitimeSam Mai 03, 2008 11:10 am

Eii uite ca am reusit sa intru....
In-game ma numesc Kaeji_Maeda da joc pe Uranus Embarassed ......pe Alexander e tot timpul plin affraid
DAr promit ca ma mut cum prind loc liber......Pe uranus nu is romani din cate vad eu.....
Sus In jos
tmman

tmman


Numarul mesajelor : 24
Varsta : 44
Localitate : TIMISOARA
Guild/Clan : UNIRO
Server : Alexander
Data de inscriere : 11/02/2008

Ok sunt nou venit. Empty
MesajSubiect: Re: Ok sunt nou venit.   Ok sunt nou venit. Icon_minitimeDum Mai 04, 2008 10:04 am

salut si bine ai venit la noi pe forum te asteptam si pe server Very Happy
Sus In jos
ATTILA_the_HUN

ATTILA_the_HUN


Numarul mesajelor : 170
Varsta : 45
Localitate : AIUD (doar lucrez in Cj)
Guild/Clan : UNIRO
Server : Alexander
Data de inscriere : 10/02/2008

Ok sunt nou venit. Empty
MesajSubiect: Re: Ok sunt nou venit.   Ok sunt nou venit. Icon_minitimeDum Iun 01, 2008 2:09 pm

Sal CriptLord, bine ai venit pe forumul guildei UNIRO. Sa speram ca te vom intalni in joc pe serverul Alexander. Toate numele de forum in mare sunt si din joc, eu sunt ATTILA_HUN, doar nu m-a lasat in joc sa adaug "THE" .. Sad
Oricum, pana vei creste la lvl 50 va trebuii sa muncesti putin, in guilda aceasta doar peste 50 se intra... adica eliti. Momentan suntem .. daca pot sa spun.. in cea mai tare uniune de pe Alexander si sper sa si ramanem.
Pe Alexander ai sanse sa intri dimineata la ora 4-5, si atunci sa iti lasi caracterul in joc, stall, bot, power level asa mai de parte.
Poti intra in guilda _DRACULA_ , de unde multi cu level mare actual se trag. Cresti acolo pana in 50, de unde noi te vom recruta.
Orice intrebare, nelamurire, idee, opinie/parere poti sa scrii aicea.
cheers

WELCOME
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ok sunt nou venit. Empty
MesajSubiect: Re: Ok sunt nou venit.   Ok sunt nou venit. Icon_minitime

Sus In jos
 
Ok sunt nou venit.
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» CEVA de necrezut
» Capitane se poate

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
UNIRO :: Guild :: Sa ne prezentam-
Mergi direct la: