UNIRO
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

UNIRO

Forumul Guildului UNIRO - Server Alexander
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 prma tentativa de poza a guildului

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
A1ex

A1ex


Numarul mesajelor : 78
Varsta : 37
Localitate : Bucuresti
Guild/Clan : UNIRO
Server : Alexander
Data de inscriere : 11/03/2008

prma tentativa de poza a guildului Empty
MesajSubiect: prma tentativa de poza a guildului   prma tentativa de poza a guildului Icon_minitimeVin Iun 13, 2008 4:55 pm

prma tentativa de poza a guildului Sro20032

prma tentativa de poza a guildului Sro20031

prma tentativa de poza a guildului Sro20033

prma tentativa de poza a guildului Sro20034

prma tentativa de poza a guildului Sro20035

As vrea sa le updatam cand se strang mai multi decat sunt in astea...si sper sa se intample in viitoru apropiat
Mai propuneti si voi noi intalniri de genu asta
Sus In jos
ATTILA_the_HUN

ATTILA_the_HUN


Numarul mesajelor : 170
Varsta : 45
Localitate : AIUD (doar lucrez in Cj)
Guild/Clan : UNIRO
Server : Alexander
Data de inscriere : 10/02/2008

prma tentativa de poza a guildului Empty
MesajSubiect: Re: prma tentativa de poza a guildului   prma tentativa de poza a guildului Icon_minitimeMar Iun 17, 2008 12:03 pm

Eu nu mai propun, nu prea am cu cine.. am incercat.. si cand alti au propus nu puteam eu.. deci.. e inutil asta... cred ca ar trebui sa ne verificam bine calendarul toti, si toti sa spuna pe forum o data anume.. si datele care se repeta mai des sa fie cand facem poza... altfel nu are rost....
Si da, cum de nu sunt eu in poza aiacu Flavius? Cum de nu am fost noi 2 instiintati? Lol... se pare ca nu facem prte din guilda asta lol! rusinica rusinica Embarassed
Sus In jos
 
prma tentativa de poza a guildului
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
UNIRO :: Guild :: General-
Mergi direct la: