UNIRO
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

UNIRO

Forumul Guildului UNIRO - Server Alexander
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Sper Sa Ne Mai Auzim!!!From UNIRO

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
Sfantul

Sfantul


Numarul mesajelor : 29
Varsta : 36
Localitate : Brasov
Guild/Clan : UNIRO & Romania
Server : Alexander & Eos
Data de inscriere : 29/04/2008

Sper Sa Ne Mai Auzim!!!From UNIRO Empty
MesajSubiect: Sper Sa Ne Mai Auzim!!!From UNIRO   Sper Sa Ne Mai Auzim!!!From UNIRO Icon_minitimeMier Iul 30, 2008 1:15 am

Eu voi pleca pentru o perioada destul de mare nu va pot promite ca vom mai putea intra nus daca voi avea aces la internet sau la joc..
Eu sper cand ne vom reauzi sa fiti toti mari si sanatosi Smile)
Ma bucur De familia care sa creat pe UNIRO si ma bucur ca am avut ocazia de a va cunoaste.
uni dintre voi mai aveti nr meu de tel,este suficient pentru ami da bep,va voi suna eu cu cea mai mare placere.
Aveti Grija de voi si sa va faceti mari,sa nu va mai certati !!!! Smile)




Pentru cei care vor un bot sper acestea sa fie valabile pana voi reveni, intrati pe forumul acesta http://forum.gr8.ro/ Inregistrativa si veti gasi acolo sant postate de mine si probate sper sa va fie de folos.

Aveti Grija de Voi!!! Sfantul
Sus In jos
http://sfantulll19.hi5.com
ATTILA_the_HUN

ATTILA_the_HUN


Numarul mesajelor : 170
Varsta : 45
Localitate : AIUD (doar lucrez in Cj)
Guild/Clan : UNIRO
Server : Alexander
Data de inscriere : 10/02/2008

Sper Sa Ne Mai Auzim!!!From UNIRO Empty
MesajSubiect: Re: Sper Sa Ne Mai Auzim!!!From UNIRO   Sper Sa Ne Mai Auzim!!!From UNIRO Icon_minitimeVin Aug 01, 2008 4:07 am

Sfantule sa fi iubit, sper sa ne auzim cu bine.
Din pacate nici eu nu promit nimica, cine stie ce imi rezerva viitorul, poate voi mai avea sau nu internet, acuma totul va depinde de bugetul meu si ce chirie voi gasi in Cj.
Oricum macar 1data pe saptamana voi incerca sa intru pe forum si sa tinem legatura!

Sa ne mai citim Sfantule, nu ne uita !
Sus In jos
 
Sper Sa Ne Mai Auzim!!!From UNIRO
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» HELLO UNIRO
» Salutare UNIRO
» Guilda UNIRO
» Salut UNIRO:D
» FW 06.09.09 UNIRO ocupa Bandit Fortress

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
UNIRO :: Guild :: General-
Mergi direct la: